tel. 22-615-25-02, 601 320 942 Email: biuro@dachkowalscy.pl

Dachówki cementowa i ceramiczne Braas

Dachówki cementowe BRAAS to obecnie najczęściej stosowane pokrycie dachów w Polsce i całej Europie. Takie walory, jak trwałość, jakość i walory estetyczne sprawiły, że domy na których położona jest dachówka cementowa (betonowa) Braas tworzą wyjątkowo malowniczą kompozycję, której niepowtarzalny urok towarzyszy mieszkańcom przez wiele lat.

    Dachówka cementowa (betonowa) Braas to także niezwykła szczelność dachu. Dachówki te idealnie do siebie pasują, tworząc pokrycie odporne na działanie deszczu, wiatru i podwiewanie śniegu. Trwałość koloru i jednolitość dachu zapewniają zewnętrzna powłoka akrylowa oraz barwienie w masie.

    Dachówki Braas produkowane są już od 50 lat. Firma udziela 30 letniej gwarancji na swoje produkty, łącznie z mrozoodpornością. Gwarancja ta nie jest ograniczona żadnymi wymogami dotyczącymi technologii układania dachu, ani też sposobem obróbki materiału. Dachówka betonowa Braas została położona na ponad 6 milionach obiektów w całej Europie – to najlepsza rekomendacja dla produktów firmowanych marką Braas.
Dachówki ceramiczne BRAAS produkowane są z najwyższej jakości surowców w sprawdzonej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – po dziś dzień synonim piękna i naturalnego bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku, ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Zachwycają mnogością barw i form, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter – zgodnie z własnym smakiem i pomysłem.

facebook