tel. 22-615-25-02, 601 320 942 Email: biuro@dachkowalscy.pl

Nasi dekarze w ustanawianiu rekordu montażu okna połaciowego

Nasi dekarze w ustanawianiu rekordu montażu okna połaciowego

 

 

 

 

 

Dekarze ustanowili rekord w szybkości montażu okna dachowego 13 minut i 29 sekund – tak szybko trwało montowanie okna dachowego VELUX. Rekord został ustanowiony podczas największej imprezy w branży dachowej – 26. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy. 800_kreatyw-media-166

Jedną z atrakcji Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy było ustanowienie Rekordu Polski w montażu okna dachowego VELUX na czas. W rywalizacji wzięły udział dwie drużyny – ekipa z firmy firmy Grupa Dekarska Kowalscy, Zbigniew Kowalski oraz zespół z firmy Usługi Ogólno-Budowlane Dariusz Tymiński. Najlepszy wynik w montażu okna dachowego VELUX osiągnięto w czasie 13 minut i 29 sekund. „Dekarze udowodnili, że do perfekcji opanowali wymagającą sztukę montażu okna dachowego. Instalację przeprowadzili nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim skutecznie, zgodnie ze sztuką i zalecaniami producenta” – podkreśla Jarosław Grzech, doradca techniczny w firmie VELUX, który czuwał na przebiegiem konkursu. Emocjonującą rywalizację, relacjonował na żywo znany prezenter radiowy i telewizyjny, Filip Chajzer.

Organizatorem 26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w porozumieniu z Międzynarodową Federacją Dekarzy (IFD).

facebook