tel. 22-615-25-02, 601 320 942 Email: biuro@dachkowalscy.pl

O nas

Grupa Dekarska Kowalscy to firma z ponad 25-letnią tradycją rodzinną w montażu pokryć dachowych. Nasza firma jest członkiem Grupy Dekarskiej. Specjalizujemy  się w profesjonalnym wykonywaniu usług dekarskich. Grupa Dekarska to  sieć hurtowni mających udział w sprzedaży pokryć dachowych na terenie całego kraju.

Żeby zapewnić naszym klientom kompletną i fachową obsługę od 1994 r. zajęliśmy się również sprzedażą materiałów pokryciowych. Za zadanie postawiliśmy sobie profesjonalną obsługę klienta zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie montażu i dostawy materiałów pokryciowych. Na materiały i wykonane usługi udzielana jest gwarancja.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. PSD to organizacja zrzeszająca najlepszych  fachowców. Jesteśmy zarówno organizatorami jak i uczestnikami szkoleń, mających na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników.

 

 

 

ekipa_nr1_kowalscy

 

Powodem dla którego tak wielu ludzi jest zadowolonych z naszych usług jest fakt, iż poprzez profesjonalne doradztwo techniczne i rzetelną obsługę dążymy do najlepszej obsługi klienta. Profesjonalny doradca z „Dach-Kowalscy” m.in.: pomoże odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań dotyczących dachu, dokona kalkulacji dachu według projektu, doradzi na miejscu budowy. Nasza kadra handlowa posiada umiejętności praktyczne jak i teoretyczne potwierdzone szkoleniami i certyfikatami zdobytymi w kraju i za granicą.

 

IMG_0538Ponieważ każdego klienta naszej firmy staramy się traktować indywidualnie, dlatego nasza oferta materiałów pokryciowych jest bardzo bogata a konkurencyjne ceny pozwalają nam dostosować się do różnorodnych gustów i możliwości finansowych.

Dbamy o to by nasi klienci dobrze się o nas wyrażali a wartości rodzinne są dla nas priorytetem, bo firma rodzinna to marka.

Zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu pokryć dachowych i okien. W naszej siedzibie obejrzą Państwo materiały pokryciowe, okna dachowe, akcesoria, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

facebook